Ochranné nápoje na pracovišti i doma

Ochranné nápoje na pracovišti i doma

Pokud ještě nevíte, co pojem ochranný nápoj znamená, doporučujeme vám si přečíst tento náš článek, ve kterém vše stručně a přehledně vysvětlujeme.

Jestliže jste již znalci ochranných nápojů, pojďme se společně podívat na to, proč si je pořídit.

Ochranné nápoje Catus ochucené s vitamíny a minerály

Ochranné nápoje jsou nejoblíbenější zejména v letních měsících, kdy nám úporné vedro ztěžuje život. Více se potíme, jsme unavenější a práci nám nikdo neodpustí. V případě, že na našem pracovišti panují nevyhovující mikroklimatické podmínky (a již víme, co to znamená), musí nám zaměstnavatel poskytnout „něco“ k pití.

Může nakoupit paletu PET lahví s minerálkami, nebo může sáhnout po levnější a efektivnější metodě. Naše 10 g sáčky ochranných nápojů v prášku obsahují to, co byste případně museli tahat po kilech vy. Lépe se skladují, hezky vypadají, a hlavně výborně chutnají. Počty jsou jednoduché, máloco může konkurovat 1,5 litru nápoje za necelých 5 Kč.

Máte-li rádi ovocné a klasické příchutě, jistě vás potěší ochranný nápoj Protect Monzun 10 g, do kterého jsme přidali i extrakt z kopřivy, abyste byli o něco více zdravější.

Pokud preferujete něco exotičtějšího, zkuste ochranné nápoje Ravi Drink White, Green či Exotic 10 g. Tyto nápoje navíc obsahují sušenou rakytníkovou šťávu – rakytník je známý svým vysokým obsahem vitamínu C.

Pro velké dříče máme středně mineralizovaný Monzun Protect Mineral 10 g.

Kdo vypije více než 1,5 litru nápoje denně, může dát šanci Protect Vitmin 20 g s výtěžností 3 litry.

Nechcete-li si lámat hlavu s tím, jaké příchutě zvolit – protože jich máme spousty – zkuste dát na nás a kupte si rovnou namíchané ochranné nápoje v dóze, kde jsme vybrali to nejoblíbenější od Protect Monzunu, Ravi drinků a Protect Activity. Ochranný nápoj Protect Activity se pyšní sladidlem z rostliny stévie.

Pro pracoviště, kde se nachází i vířič, nebo jiný výdejník nápojů, doporučujeme Protect Vitmin 500 g.

Ochranné nápoje nemusíte mít jen v práci či doma. Můžete si je vzít se sebou i na dovolenou nebo za sportem. Můžete mít dokonce až 30 litrů nápoje hned po ruce.

Díky bohatému zastoupení minerálů a vitamínů v našich nápojích můžeme používat tato zdravotní tvrzení:

  • Vitamíny C, B2 a B3 a přispívají k normální činnosti nervové soustavy,
  • Vitamíny C, B6 a hořčík přispívají ke snížení únavy a vyčerpání,
  • Vitamín C a B12 přispívá k normální funkci imunitního systému.

Další výhody:

  • bez konzervantů,
  • bez umělých barviv,
  • certifikováno SZÚ (Státní zdravotní ústav),
  • daňově uznatelný náklad!

certifikovane-ochranne-napoje-catus

TIP: Kompletní nabídku Catus certifikovaných ochranných a iontových nápojů v prášku s minerály a vitamíny naleznete na www.ochrannenapoje.cz/ochranne-napoje/

 

Zpět do obchodu