Zahřejte své tělo horkým nápojem s vitamínem C

Zahřejte své tělo horkým nápojem s vitamínem C

Podzimní období nás láká ven, abychom spatřili, jaké barevné kombinace příroda vykouzlila. Pouštíme s dětmi draky, častěji u sebe nosíme deštníky a v obchodech nás začínají zavalovat vánočními nabídkami.

Trávíme čím dál více času doma a náladu nám zvedá dobrá knížka či film. Tento kouzelný okamžik pak většinou doplňuje horký nápoj, v podobě čaje nebo kávy.

Podzimní období s sebou navíc přináší také chřipky a různá nachlazení, a o to více příležitostí se nabízí, jak prohřát tělo i zevnitř.

Zkrátka a dobře, podzimem začíná sezóna horkých nápojů, kterých v nabídce naší rodinné společnosti Catus s.r.o. najdete celou řadu.

 

img_clanek_hot_drink

 

Který horký nápoj si ideálně vybrat? Zahrňte do svého domácího pitného režimu například ovocný Hot drink. Díky jeho svěžím ovocným příchutím se alespoň na chvilku v duchu vrátíte zpět do letních měsíců. Můžete ho věnovat také jako milý dárek věnovat v hezké krabičce Hot Drink Mix 8 x 23 g.

Pokud již máte svoji oblíbenou příchuť a chcete ji mít neustále po ruce, zkuste Hot Drink 30 x 23 g – který vás v chladných měsících krásně zahřeje. A pokud nechcete mít doma mnoho obalů, sáhněte po větším 1 kg balení.

Jak na pitný režim v práci? Ten Vám může zpestřit zaměstnavatel vitamínem C, který lze v naší variantě podávat také jako horký nápoj. Zahřejete se, a ještě svému tělu dopřejete 700% denní doporučenou dávku vitamínu C a podpoříte tím své zdraví.

Vitamín C totiž přispívá k:

  • Normální funkci imunitního systému
  • Snížení míry únavy a vyčerpání
  • Běžné činnosti nervové soustavy
  • Normální psychické činnosti
  • Ochraně před oxidativním stresem
  • Přirozené tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí, chrupavek, dásní, kůže a zubů

A jak se to má s jedním z neoblíbenějších nápojů na světě – s čajem? Věděli jste, že studie potvrdily obsah velkého množství antioxidantů, které jsou pro naše tělo velmi prospěšné? Patříte-li mezi čajové příznivce a máte rádi čajové dýchánky a rituály, které s sebou pití čaje nesou, vyzkoušejte náš sypaný čaj Catus tea.

Nabízíme jak ovocné varianty, tak i bylinnou podporu imunity. Catus tea na podporu imunity obsahuje echinaceu a rakytník. Echinacea je známá jako přírodní antibiotikum a rakytník obsahuje vysoké množství vitamínu C i A. Užívání se tedy doporučuje zejména v období viróz, chřipek a angín. Rakytník máme také ve variantě Catus tea třešeň-rakytník. V naší nabídce čajů naleznete další velmi oblíbený k podpoře léčby nachlazení – Catus tea sypaný čaj lipový květ.

Na pitný režim v horké, tak i studené podobě, jsme experti a rádi Vám poradíme s výběrem ideálního čaje nebo horkého nápoje právě pro Vás. A pokud Vám nabídka našich horkých nápojů na e-shopu nestačí, věřte, že toho máme více – stačí nás jen kontaktovat.

 

 

Zpět do obchodu